Farsang 2024.

Hagyományainkhoz híven iskolánkban idén is a Mohácsi Busókkal együtt űztük el a telet. Közel harmincan érkeztek hozzánk, kicsik és nagyok. A lányok gyönyörű sokac ruhában, a fiúk ijesztő álarcokban, busójelmezekben táncoltak, kolompoltak az iskola udvarán. A programunk ezután a tornateremben folytatódott a várva várt jelmezes felvonulással. A sok ötletes egyéni és csoportos jelmez közül nehéz volt a zsűrinek döntenie. A táncos mulatság ideje alatt finomabbnál finomabb süteményeket lehetett vásárolni. Ennek bevétele az Olasz és Körzete Gyermekeiért, Jövőjéért Alapítvány számlájára került.

Nagyon szépen köszönjük az Olaszi Horvát Önkormányzat és az Olaszi Horvát Kulturális és Vallási Egyesület támogatását és segítségét, a szülőknek a sütemény, torta és lekvár felajánlásokat, a büfében végzett munkájukat, a konyhás néniknek a finom fánkokat, és természetesen a Mohácsi busóknak és táncosoknak, hogy újra eljöttek hozzánk.