Diákvállalkozások országos versenye és tavaszi vására

Iskolánk 7. osztályos diákjai 3 csapattal vesznek részt a JAM Diákvállalkozás programban. 2024. március 23-án. szombaton a „Diákvállalkozások tavaszi vásárán” vettek részt a csapatok, amely egyben országos verseny is volt. Ennek az eseménynek a Budapesti Árkád adott otthont.

A gyerekek az iskolában elkészített, újrahasznosított és természetes alapanyagokból előállított termékeiket mutatták be és értékesítették.

21 csapat közül a Láva-kerT-ész csapatunk a „Legjobb termék/ szolgáltatás díj”-at hozta el rovartársasával, mely az iskola hársfájából készült táblából, kavicsokból készült katicákból és méhecskékből, illetve „páratlan zokni tarisznyákból” áll.

A többi termékünknek, illat-zokni-nyuszik, ennivaló harisnyások, csináld magad készlet és a biolekvárunknak is nagy sikere volt.