Tavaszköszöntő 2024

Május 24-én immár 3. alkalommal rendeztük meg az iskolai Tavaszköszöntőnket.
A tanulók, és az őket felkészítő pedagógusok lelkesen készültek erre a napra. Minden osztály fellépett, voltak vicces színdarabok, táncos produkciók, népdaléneklés, német nemzetiségi tánccsoport előadása. Schneider Lajos AMI mohácsi népdalkör is elfogadta meghívásunkat. Somogyi népdalcsokorral kezdték műsorukat, majd szólóban is bemutatkoztak az igen tehetséges növendékek.
A műsorunkat a búcsúzó nyolcadik osztály társastánc kitűnő hangulatú, profi produkciója zárta, melyet Király Balázs tánctanár tanított a gyereknek.
Ezután a büfében szendvics, sütemény, üdítő és limonádé várta a vendégeket, ahol, mint minden évben a szülők segítették a kiszolgálást.
A mindig népszerű tombolasorsolásra 19 órakor került sor. A rendezvény zárásáig egy kis bulizásra is jutott idő.